Rozpoczęto: 13.05.18

Archiwum ankiet
Tryb futbolowy: gotowy na pierwszy gwizdek
Dwa lata temu nasz tryb futbolowy powrócił, by świętować szaleństwo piłki nożnej toczące się tego lata we Francji. W tym roku jesteśmy gotowi na święto największych krajów piłkarskich z całego świata (oraz Anglii), które pojawią się w Rosji, by pokazać, kto jest najlepszy. Oznacza to, że tryb futbolowy powraca ze specjalnymi dodatkami i ulepszeniami w stosunku do trybu z 2016.

Nasz tryb rozpoczyna się 14 czerwiec do 06:30 i będzie trwał, póki ducha aż do 29 lipiec do 07:00!
Główne zasady
Tak, jak dwa lata temu, będzie to tryb 3 na 3 z wyłącznie specjalnymi mapami i czołgami (więcej o tym za później). Zwycięzca zostanie wyłoniony pod koniec 7-minutowej gry, bądź jeśli drużyna zdobędzie 3 gole.

Nie tak łatwo o remis
W przypadku remisu rozegrana będzie wersja „złotej bramki” przez dodatkowe maksymalnie cztery minuty. Jeśli w tym okresie nie padnie bramka, zwycięzcami stanie się ta drużyna, która jako pierwsza uzyska 100 punktów utrzymania na połowie przeciwnika.

Powrót na pozycje
To, czego nie było w poprzednich iteracjach to rozpoczęcie od środka po każdym golu. Tak więc, jeśli będziecie akurat szczęśliwymi strzelcami, albo właśnie nie udało się Wam wybronić ostatniego strzału – po każdym golu obie drużyny rozpoczynają w równowadze.

Każdy ma swoją rolę
Oprócz innych dodatków w tegorocznym wydaniu trybu jedna z ważniejszych zmian to wprowadzenie czołgów o konkretnych rolach. Każda rola to specjalna umiejętność, więc będziecie mogli naprawdę wykorzystać silne strony swoich czołgów, a będą one miały charakterystyki inne, niż ich odpowiedniki w drzewach technologicznych.

Więcej informacji o poszczególnych czołgach:

E 100 Sport (OBROŃCA)
Podobnie do współczesnych tylnych centrów nie jest szczególnie szybki czy zwinny, ale zna swoje miejsce: strzec bramki i bronić linii końcowej „wybierając” z niej piłkę (i przeciwników).